Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Maciej Kawulski | ||
Marta Wojciechowicz
(drugi reżyser)
|
||
Wioletta Paluch
(drugi reżyser)
|
||
Maria Pawłowska
(drugi reżyser)
|
||
Antony Tanev
(drugi reżyser) (Bułgaria)
|
||
Kamajli Nguyen
(asystent)
|
||
Grzegorz Górecki
(asystent)
|
||
Agnieszka Kalińska
(asystent)
|
||
Leon Kot
(asystent)
|
||
Kaja Bogusz
(asystent)
|
||
Weronika Wójcik
(asystent)
|
||
Aleksander Teresak
(asystent)
|
||
Damyan Tanev
(asystent) (Bułgaria)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Krzysztof Gureczny | ||
Agnieszka Kruk | ||
Jan Brzechwa
(powieść „Akademia pana Kleksa”)
|
||
Ryszard Derdziński
(dialogi) (język wilkusów)
|
||
Producenci | Ocena | |
Tomasz Wardyn
producent
|
||
Maciej Kawulski
producent
|
||
Grzegorz Pietraszewski
współproducent
|
||
Błażej Hermanowicz
współproducent
|
||
Natalia Siwiec
współproducent
|
||
Magdalena Ulejczyk
współproducent
|
||
Bartłomiej Lipiński
współproducent
|
||
Klaudia Duszyńska
współproducent
|
||
Anita Kawulska
współproducent
|
||
Piotr Bogusz
kierownik produkcji
|
||
Sonia Mnich
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Daria Maślona
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Kaja Grochowina
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Klaudia Chełchowska
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Antonina Litwiniak
Ada Niezgódka
|
||
Tomasz Kot
Ambroży Kleks
|
7,5
|
|
Piotr Fronczewski
Doktor Paj-Chi-Wo
|
8,4
|
|
Sebastian Stankiewicz
Mateusz
|
6,9
|
|
Agnieszka Grochowska
Anna Niezgódka, matka Ady
|
7,4
|
|
Danuta Stenka
Wadera, ciotka księcia Vincenta
|
7,3
|
|
Daniel Walasek
Vincent, książę wilkusów
|
||
Konrad Repiński
Albert
|
||
Igor Fernandez-Kowalczyk
Diego
|
||
Apolonia Gałęska
Ola
|
||
Daria Kalinchuk
Natasza
|
||
Amelia Lutyńska
Zita
|
||
Enkhkhangaluun Byambadul
Batar
|
||
Jan Makowski
Janek
|
||
Jana Jachimek
„Serdel”
|
||
Liu Sitkowska
Kiko
|
||
Maria Al Tlfah
Maria
|
||
Dima Al Tlfah
Dima
|
||
Nikodem Adamski
Nikodem
|
||
Julian Mrówczyński
Julek
|
||
Adam Panikowski
Adam
|
||
Samuel Matias Garavita Laguna
Samuel
|
||
Janak Chanchlani
Rajesh
|
||
Mateusz Król
Alex Niezgódka, ojciec Ady
|
||
Janusz Chabior
Filip Rakvelle
|
7,7
|
|
Ralph Kaminski
Ralph, wilkus
|
||
Tymoteusz Bucki
Tymek, wilkus
|
||
Rafał Iwaniuk
Komandor
|
||
Krzysztof Ogonek
Komandor
|
||
Tomasz Włosok
Włóczęga
|
6,8
|
|
Stanisław Brudny
Stary Mateusz
|
7,1
|
|
Leonardo Marques
Komik
|
||
Alberto Simao
Alladyn
|
||
Aleksandra Prochownik
Alicja w Krainie Czarów
|
||
Dominika Wojtulewicz
Kopciuszek
|
||
Nikola Stajszczak
Królewna Śnieżka
|
||
Sophie Guemise
Pocahontas
|
||
Nilufar Nazarova-Michaś
Księżniczka-elf
|
||
Julia Tychoniewicz
Syrena
|
||
Maciej Piotrowski
Ikar
|
||
Dariusz Zalewski
Dedal
|
||
Halina Bobińska
Czerwony Kapturek
|
||
Renata Ryabkova
Dziewczynka z zapałkami
|
||
Aniela Zięba-Drzymalska
Półsarenka
|
||
Piotr Nowak
Krasnoludek
|
||
Bartosz Markiewicz
Krasnoludek
|
||
Włodzimierz Końko
Krasnoludek
|
||
Paweł Kulesza
Szczudlarz
|
||
Szymon Baranowski
Chłopak na bicyklu
|
||
Rafał Olejnik
Mim
|
||
Adam Samsel
Snopek
|
||
Filip Urbaniak
Ołowiany Żołnierzyk
|
||
Henryk Dąbrowski
Król wilkusów
|
||
Halid Dagaev
Vincent w dzieciństwie
|
||
Krzysztof Zarzycki
Wilkus w sidłach
|
||
Anna Bielawska
Wilczyca
|
||
Kamajli Nguyen
Wilczyca
|
||
Maciej Pułka
Wilkus
|
||
Adam Rozpara
Wilkus
|
||
Adam Sita
Wilkus
|
||
Kacper Paczóski
Wilkus
|
||
Jędrzej Swaton
Wilkus
|
||
Sebastian Rozpara
Profesor z Indii / Sprzedawca w Nowym Jorku
|
||
Max Zhang
Mnich buddyjski
|
||
Bruno Kawulski
Uczeń w akademii
|
||
Aleks Waśkiewicz
Uczeń w akademii
|
||
Amelia Bogusz
Starsze dziecko
|
||
Dawid Borowiak
Leniwiec
|
||
Marcin Matela
Leniwiec
|
||
Wojciech Zawieja
Leniwiec
|
||
Tetsuo Hayashi
Tata Kiki
|
||
Filip Hayashi
Brat Kiki
|
||
Adam Przybylski
Chłopiec ćwiczący sztuki walki
|
||
Zuzanna Pasternok
Dziewczynka ćwicząca sztuki walki
|
||
Danuta Piszek
Mała Ada
|
||
Maciej Łuczkowski
Taksówkarz w Nowym Jorku
|
||
Chris Randolph
Kibic koszykówki
|
||
Ivailo Mitev
Dziecko grające w piłkę
|
||
Teodor Tsonev
Dziecko grające w piłkę
|
||
Alexa Bancheva
Dziecko grające w piłkę
|
||
Sława Wardyn
Dziewczynka z psem w Nowym Jorku
|
||
Georgi Nikolov
Bezzębny staruszek w Nowym Jorku
|
||
Todor Kirov
Policjant w Nowym Jorku
|
||
Maciej Waśkiewicz
Policjant w Nowym Jorku
|
||
Paweł Wojciszke
Skater w Nowym Jorku
|
||
Alexander Nowacki
Chłopiec
|
||
Melissa Nowack
Dziewczynka
|
||
Julia Kłosowska
Dziewczynka
|
||
Maja Pietraszewska
Dziewczynka
|
||
Blanka Pietraszewska
Dziewczynka
|
||
Adrianna Izydorczyk
(głos)
|
||
Sebastian Dela
(głos)
|
||
Szymon Kuśmider
(głos)
|
7,0
|
|
Waldemar Kasta
(głos)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bartek Cierlica | ||
Andrzej Dutkiewicz
(pomoc techniczna)
|
||
Adrian Kubicki
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jacek Gruchalski
(pomoc techniczna)
|
||
Sylwia Pruska
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Kreft
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Domański
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Chaciński
(pomoc techniczna)
|
||
Bartłomiej Rybak
(pomoc techniczna)
|
||
Daniel Jasiński
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Magolon
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Wiśniewski
(pomoc techniczna)
|
||
Jarosław Bajer
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Szymczak
(pomoc techniczna) (Phantom)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mateusz Schmidt | ||
Patryk Kumór | ||
Dominik Buczkowski | ||
Andrzej Korzyński | ||
Kostiumy | Ocena | |
Kaja Rogacz | ||
Agnieszka Osipa | ||
Tomasz Gornicki | ||
Klaudia Grochowska
(drugi)
|
||
Adam Samsel
(drugi)
|
||
Filip Urbaniak
(drugi)
|
||
Agata Odolczyk
(dodatkowy)
|
||
Aleksandra Dłutowska
(dodatkowy)
|
||
Aleksandra Ambrozik
(dodatkowy)
|
||
Łukasz Porębski
(dodatkowy)
|
||
Olesia Diachuk
(asystent)
|
||
Alfia Szach
(produkcja kostiumów)
|
||
Galyna Górska
(produkcja kostiumów)
|
||
Maria Kero
(produkcja kostiumów)
|
||
Jan Siomin
(produkcja kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Marcin Drewnowski | ||
Maciej Kawulski | ||
Nikodem Chabior
(współpraca)
|
||
Magdalena Surawska
(asystent)
|
||
Maciej Mika
(nadzorca digital intermediate)
|
||
Monika Greczkowska
(digital intermediate)
|
||
Konrad Bierzuński
(digital intermediate)
|
||
Mateusz Ciok
(konforming) (mastering)
|
||
Filip Wasilewski
(konforming)
|
||
Iwona Borucka
(konforming)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Paulina Burczyńska
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Natalia Kowalska
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Kinga Kozel
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Małgorzata Musidlak
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Maryla Stasiak
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Santa Stivrina
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Małgorzata Szczepanowska
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Anna Szmatoła
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Anastazja Ziemkowska
wykonawca muzyki (oktet smyczkowy)
|
||
Maria Grott
wykonawca muzyki (kwartet Arte)
|
||
Magdalena Dąbek-Kaniuga
wykonawca muzyki (kwartet Arte)
|
||
Marta Więcławska-Tkaczyk
wykonawca muzyki (kwartet Arte)
|
||
Krystyna Wiśniewska
wykonawca muzyki (kwartet Arte)
|
||
Marcin Bors
wykonawca muzyki (gitara akustyczna)
|
||
Roman Ziemlański
wykonawca muzyki (gitara akustyczna)
|
||
Krzysztof Lenczowski
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Mateusz Schmidt
wykonawca muzyki (instrumenty elektroniczne) (programowanie)
|
||
Kamil Rogiński
wykonawca muzyki (instrumenty strunowe) (instrumenty perkusyjne) (instrumenty drewniane dęte)
|
||
Natalia Baran
wykonawca muzyki
|
||
Adam Blicharz
wykonawca muzyki
|
||
Oliwia Buk
wykonawca muzyki
|
||
Tymon Habisiak
wykonawca muzyki
|
||
Helena Kasińska
wykonawca muzyki
|
||
Ferdynand Kielak
wykonawca muzyki
|
||
Marianna Lewandowska
wykonawca muzyki
|
||
Piotr Magnuszewski
wykonawca muzyki
|
||
Maria Martynek
wykonawca muzyki
|
||
Anna Mączyńska
wykonawca muzyki
|
||
Nela Pyrak
wykonawca muzyki
|
||
Marek Wośko
wykonawca muzyki
|
||
Chór Dziecięcy Canzona
wokaliści
|
||
Dominik Sierzputowski
dyrygent (oktet smyczkowy)
|
||
Michał Grott
dyrygent (kwartet Arte)
|
||
Adrianna Wtorkowska
dyrygent (chór)
|
||
Roman I. Drozd
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Karolina Kordas
charakteryzator
|
||
Alina Janerka
charakteryzator
|
||
Marta Dąbrowska
charakteryzator (drugi)
|
||
Andrzej Dąbrowski
charakteryzator (współpraca)
|
||
Agata Kruchowska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Zuzanna Dominiak
charakteryzator (współpraca)
|
||
Małgorzata Brzezicka
charakteryzator (współpraca)
|
||
Justyna Radzka
charakteryzator (współpraca)
|
||
Maria Stosio
charakteryzator (współpraca)
|
||
Monika Stradomska
charakteryzator (asystent)
|
||
Wanda Tatucha-Kędzierzawska
efekty specjalne makijażu
|
||
Marcin Kędzierzawski
efekty specjalne makijażu
|
||
Marta Dąbrowska
efekty specjalne makijażu
|
||
Karolina Kordas
efekty specjalne makijażu
|
||
Paulina Celińska
efekty specjalne makijażu (drugi)
|
||
Anna Badałow
efekty specjalne makijażu (drugi)
|
||
Agnieszka Stenka
efekty specjalne makijażu (drugi)
|
||
Klaudia Szot
efekty specjalne makijażu (drugi)
|
||
Andrzej Dąbrowski
efekty specjalne makijażu (drugi)
|
||
Julia Dzwonkowska
perukarz
|
||
Elżbieta Urbańska
perukarz
|
||
Agata Lipińska
perukarz
|
||
Paula Kupc
perukarz
|
||
Justyna Koczara
perukarz
|
||
Anna Badałow
perukarz
|
||
Julia Kędzierzawska
perukarz
|
||
Magdalena Chmiel-Salwin
perukarz
|
||
Anna Soczówka
perukarz
|
||
Karolina Kordas
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Daria Dwornik
scenograf
|
||
Prolet Georgieva
scenograf (Bułgaria)
|
||
Małgorzata Moritz
scenograf (drugi)
|
||
Katarzyna Małek
scenograf
|
||
Aleksandra Żurawska
scenograf
|
||
Plamen Petkov
scenograf (Bułgaria)
|
||
Anna Rogóż
scenograf (asystent)
|
||
Rafał Łojewski
scenograf (asystent)
|
||
Radoslav Gorchev
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Boyan Georgiev
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Marin Djermanov
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Ivan Iliev
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Stefan Kaninov
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Daniel Emart
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Viktor Petkov
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Zaria Mielińska
scenograf (współpraca)
|
||
Maciej Waśkiewicz
scenograf (współpraca)
|
||
Robert Kowański
scenograf (współpraca)
|
||
Daria Imbrzykowska
scenograf (współpraca)
|
||
Anna Kołakowska
scenograf (współpraca)
|
||
Mariusz Rząsa
scenograf (współpraca)
|
||
Michał Maćkowski
scenograf (współpraca)
|
||
Michał Świec
scenograf (współpraca)
|
||
Mateusz Kustra
scenograf (współpraca)
|
||
Hristo Noev
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Maryan Balin
scenograf (asystent) (Bułgaria)
|
||
Katarzyna Dobrowolska
dekorator wnętrz
|
||
Kamila Grzybowska-Sosnowska
dekorator wnętrz
|
||
Maciej Waśkiewicz
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Paweł Gołaszewski
rekwizytor
|
||
Paweł Wojciszke
rekwizytor
|
||
Atanas Tcherkezov
rekwizytor (Bułgaria)
|
||
Stanimir Tamahkyarov
rekwizytor (drugi) (Bułgaria)
|
||
Mariusz Rzepecki
rekwizytor
|
||
Mieszko Socha
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Krzysztof Urbaniak
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Jan Owczarek
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Paulina Antoniewicz
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Paula Adryańczyk
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Rafał Łojewski
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Sebastian Rozpara
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Zaria Mielińska
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Maciej Waśkiewicz
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Robert Kowański
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Daria Imbrzykowska
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Anna Kołakowska
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Mariusz Rząsa
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Michał Maćkowski
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Michał Świec
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Mateusz Kustra
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Erem Decor
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Joanna Zygmunciak
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Karol Zygmunciak
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Michał Dybowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Wojciech Michalec
rekwizytor (asystent)
|
||
Sylwester Skrzypczak
rekwizytor (asystent)
|
||
Patrycjusz Czyżewski
rekwizytor (asystent)
|
||
Antoni Krawczak
rekwizytor (asystent)
|
||
Jakub Jabłoński
rekwizytor (asystent)
|
||
Sławomir Markiewicz
rekwizytor (asystent)
|
||
Filip Andrysiak
rekwizytor (asystent)
|
||
Andrzej Rabyy
rekwizytor (asystent)
|
||
Patryk Kieszkonkowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Adam Rozpara
rekwizytor (asystent)
|
||
Michał Kieszkowski-Mrugałło
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Magdalena Kieszkowska-Mtugałło
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Ernest Błaszczyk
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Olha Tsyb
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Katarzyna Wójcik
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Mariusz Sarna
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Martyna Kucharska
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Marta Krynicka
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Marta Kurek
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Anna Stróżyńska
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Mateusz Nobis
rekwizytor (dodatkowy) (asystent)
|
||
Marek Spychała
główny konstruktor dekoracji
|
||
Todor Tunov
główny konstruktor dekoracji (Bułgaria)
|
||
Jarosław Marciniak
konstruktor dekoracji
|
||
Alfred Lüdert
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Chudobiński
konstruktor dekoracji
|
||
Krzysztof Zalewski
konstruktor dekoracji
|
||
Bogumił Kamiński
konstruktor dekoracji
|
||
Jan Świderski
konstruktor dekoracji
|
||
Zbigniew Pietrucha
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Hać
konstruktor dekoracji
|
||
Jan Pianowski
konstruktor dekoracji
|
||
Kamil Krajewski
konstruktor dekoracji
|
||
Karol Krajewski
konstruktor dekoracji
|
||
Henryk Spychała
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Tomasz Chwaja
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Artur Gworek
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Tomasz Kosoń
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Maciej Renowicz
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Vitali Paulouski
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Jakub Prokop
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Daria Czuba
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Karol Bronisz
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Marek Kaczmarek
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Mariusz Stawczyk
konstruktor dekoracji (współpraca)
|
||
Marlena Jaworska
rzeźbiarz
|
||
Paulina Rozpara
rzeźbiarz
|
||
Rafał Łojewski
rzeźbiarz
|
||
Adam Rozpara
rzeźbiarz
|
||
Marcin Woźniak
rzeźbiarz
|
||
Magdalena Szymczak-Rozpara
rzeźbiarz
|
||
Marcin Kędzierzawski
rzeźbiarz
|
||
Klaudia Szot
rzeźbiarz
|
||
Katarzyna Kowal-Grochowalska
rzeźbiarz
|
||
Sylwia Ozimek
rzeźbiarz
|
||
Adrian Kobyliński
rzeźbiarz
|
||
Adam Garguliński
rzeźbiarz
|
||
Jakub Michnikowski
rzeźbiarz
|
||
Marta Dąbrowska
rzeźbiarz
|
||
Marta Kazimierczak
projektant graficzny
|
||
Antoni Kuźniarz
projekty plastyczne
|
||
Roch Urbaniak
projekty plastyczne
|
||
Marta Kazimierczak
projekty plastyczne
|
||
Kamila Grzybowska-Sosnowska
projekty plastyczne
|
||
Rafał Budnik
lalkarz
|
||
Justyna Banasiak
lalkarz
|
||
Helena Osak
lalkarz
|
||
Kamila Grzybowska-Sosnowska
lalkarz
|
||
Natalia Zduń
lalkarz
|
||
Alicja Pietruszka
lalkarz
|
||
Wanda Tatucha-Kędzierzawska
malarz
|
||
Agnieszka Stenka
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marcin Matlak
dźwięk
|
||
Rafał Lenart
dźwięk
|
||
Marcin Kasiński
dźwięk
|
||
Agnieszka Wołejko
dźwięk
|
||
Konrad Winconek
mikrofoniarz
|
||
Mateusz Rychlicki
mikrofoniarz
|
||
Michał Walczyński
mikrofoniarz
|
||
Marcin Kasiński
projektant dźwięku
|
||
Kacper Habisiak
mastering dźwięku
|
||
Marcin Kasiński
mastering dźwięku
|
||
Filip Krzemień
operator dźwięku
|
||
Marcin Kasiński
operator postsynchronu
|
||
Ewa Mazurkiewicz
operator postsynchronu
|
||
Marcin Kasiński
montaż postsynchronu
|
||
Ewa Mazurkiewicz
montaż postsynchronu
|
||
Natalia Lubowiecka
efekty dźwiękowe
|
||
Jacek Wiśniewski
efekty dźwiękowe
|
||
Aleksandra Jakubowicz
efekty dźwiękowe
|
||
Katarzyna Jastrzębska
efekty dźwiękowe
|
||
Jan Zygmunt
efekty dźwiękowe
|
||
Ewa Wrzesińska
efekty dźwiękowe
|
||
Martyna Laska
efekty dźwiękowe
|
||
Aleksander Berezhnyi
efekty dźwiękowe
|
||
Bartosz Mazur
efekty dźwiękowe
|
||
Michał Wilczewski
efekty dźwiękowe
|
||
Beata Klimaszewska
efekty dźwiękowe
|
||
Dawid Konecki
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michał Wilczewski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Franciszek Papis
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kamil Kwiatkowski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Filip Krzyżykowski
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Filip Krzemień
mikser dialogów
|
||
Adam Szlenda
mikser dialogów
|
||
Krzysztof Ostrowski
operator muzyki
|
||
Jan Duks
operator muzyki
|
||
Bartosz Mieszkuniec
operator muzyki
|
||
Rafał Smoleń
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Sebastian Rozpara
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marta Wojciechowicz
dobór obsady
|
||
Justyna Pietraszewska
dobór obsady (Katowice)
|
||
Hanna Król
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Joanna Kasperczyk
dobór obsady (asystent)
|
||
Maciej Orlicz
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Arkadiusz Potaczek
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Dawid Kołosowski
dokumentacja scenograficzna
|
||
Michał Mańka
dokumentacja scenograficzna
|
||
Paweł Chrząstek
dokumentacja scenograficzna
|
||
Marcin Zając
dokumentacja scenograficzna
|
||
Bartek Cierlica
operator kamery
|
||
Krzysztof Żelazko
operator kamery
|
||
Jan Sadowski
prowadzący ostrość
|
||
Tomasz Habrewicz
prowadzący ostrość
|
||
Oskar Zieliński
prowadzący ostrość
|
||
Ignacy Myśliwiec
prowadzący ostrość
|
||
Michał Surma
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Filip Jurzyk
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Krystian Dąbek
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Jakub Sztuk
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Robert Romaniuk
operator kamery (zdjęcia lotnicze)
|
||
Oskar Zieliński
operator kamery (asystent)
|
||
Maciej Gołąb
operator kamery (asystent)
|
||
Michał Konopka
operator kamery (asystent)
|
||
Maciej Berski
operator kamery (asystent)
|
||
Grzegorz Prządka
operator kamery (asystent)
|
||
Michał Frączek
operator kamery (asystent)
|
||
Damian Osojca
operator kamery (asystent)
|
||
Tomasz Czarnecki
operator kamery (asystent)
|
||
Maciej Poschwald
operator drona
|
||
Dymytro Denisov
operator drona
|
||
Robert Romaniuk
operator drona
|
||
Jakub Dobiasz
operator steadicam
|
||
Marcin Majerski
operator steadicam
|
||
Stanisław Marcinkowski
operator steadicam
|
||
Grzegorz Prządka
operator steadicam (asystent)
|
||
Adrian Kubicki
operator steadicam (asystent)
|
||
Andrzej Bąkowski
mistrz oświetlenia
|
||
Jacek Szkodziński
oświetlenie
|
||
Stanisław Zieliński
oświetlenie
|
||
Igor Bąkowski
oświetlenie
|
||
Tomasz Mączka
oświetlenie
|
||
Michał Górski
oświetlenie
|
||
Artur Bielski
oświetlenie
|
||
Ingo Gartner
oświetlenie
|
||
Jiri Belicek
oświetlenie
|
||
Alicja Kozak
fotosista
|
||
Sebastian Rudnicki
fotosista
|
||
Anna Włoch
fotosista
|
||
Anna Bystrowska
fotosista
|
||
Aleksandra Grochowska
fotosista
|
||
Tomasz Runowicz
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Szymon Kania
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Manuela Podbielkowska
sekretariat planu
|
||
Adam Truszkowski
dyżurny planu
|
||
Magdalena Niestryjewska
konsultant (muzyka)
|
||
Hanna Rudkiewicz
kolorysta
|
||
Dominika Raczyńska
choreograf
|
||
Edyta Herbuś
choreograf
|
6,3
|
|
Patryk Ortell
konsultant (ds. zwierząt)
|
||
Wojciech Konkol
konsultant (ds. BHP)
|
||
Małgorzata Woźniakowska
konsultant (ds. projektów organizacji ruchu)
|
||
Tomasz Lewandowski
koordynator kaskaderów
|
||
Marcin Drabicki
koordynator kaskaderów
|
||
Mirosław Pisarek
koordynator kaskaderów
|
||
Robert Brzeziński
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Franciszek Zuzak
koordynator kaskaderów (ds. koni)
|
||
Jakub Kostrzewa
koordynator kaskaderów (ds. koni)
|
Pozostałe
Proszę czekać…